Získejte výhodu z vysoké poptávky po rychle rostoucích stromech s kvalitním dřevem a získejte i klienty, kteří mají nevyužité pozemky

Spolehněte se na rychlé dodání sazenic, ověřený produkt nejen v zahraničí a odborné poradenství našich pěstitelů v ČR

Vstupte na trh s úspěšným stromkem a mnoha výhodami pro životní prostředí, ale i vhodným dřevem na výrobu nábytku

NAŠE MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOST AKTIVNĚ BUDUJE DOBRÉ JMÉNO NA ČESKÉM TRHU

Oxytree Solutions s.r.o.
Česká pobočka mezinárodní firmy, která se zabývá ekologicko dřevařským obchodním modelem. Naše služby zahrnují vše od dovozu sazenic, přes odborný zákaznický servis, hnojiva až po zpracování dřeva na vlastní pile.

JEDEN STROM MNOHO VÝHOD

NENÁROČNOST NA PŮDU, HORŠÍ POLE A LOUKY S NÍZKOU PODZEMNÍ VODOU, NEVYUŽITÉ POZEMKY – vysoká návratnost vstupních investic.

VELKÉ LISTY PRODUKUJÍ KYSLÍK A ABSORBUJÍ CO2, STROM JIŽ PO 3 LETECH KVETE A JE MEDONOSNÝ – široké využití všech částí stromku.

Z JEDNE SAZENICE ZÍSKÁTE AŽ 5 X 0,5 m3 DŘEVA, PRŮMĚR KMENE AŽ 35 cm, TEŽBA JIŽ V 6. ROCE – regeneruje se od pařezu.

KDO MÁ O OXYTREE ZÁJEM?

ZAHRADNÍ CENTRA, OBCHODY S ROSTLINAMI

Zahradní centra vědí, že jejich velkou výhodou je dostupnost sazenic v dané lokalitě i možnost podílet se na provizi z prodeje sazenic. Jejich klienti si Oxytree vybírají jako bariéru proti hluku z ulice, větrolam anebo pro zpevnění svahu proti erozi. Oxytree dokonce kvete a je medonosný.

FARMÁŘI A AGRO SPOLEČNOSTI

Pěstování Oxytree je příležitost na pozemku, který leží ladem vypěstovat kvalitní dřevní hmotu pro průmysl, stavebnictví i logistiku. Tento typ dřeva se díky svým vlastnostem využívá i na výrobu hudebních nástrojů, lyží, lodí a v leteckém průmyslu.

PODNIKATELÉ A VLASTNÍCI POZEMKŮ

Všichni, kteří mají Oxytree je spojený s pozitivním vlivem na životní prostředí a zároveň s potenciálem na spotřebním dřevařském trhu. Rozhlédněte se kolem, dřevo je a bude žádaný materiál. Zájem o Oxytree vidíme denně i skrze více než 20 000 fanoušků na našem Facebooku.

VEDENÍ MĚST, ZAHRADNÍ ARCHITEKTI, REALIZÁTOŘI PARKŮ

Tento kyslíkový stromek je pro mnohé srdcová záležitost, vytahuje toxiny ze země, je to rychlá varianta pro vytvoření zelené oblasti ve městech v zahradách i neúrodné a písčité půdě. Oxytree má certifikát o neinvazivnosti a je mrazuvzdorný i v českých podmínkách.

DOBRÉ JMÉNO OXYTREE NA ČESKÉM TRHU BUDUJEME JIŽ 3 ROKY, POSKYTUJEME PORADENSTVÍ S VÝSADBOU A ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Můžete nás potkat na veletrzích, které jsou zaměřený na farmáře, zemědělce a majitele pozemků. Od roku 2017 jsme členy Asociace společenské odpovědnosti firem a pořádáme vzdělávací akce zaměřené na zmírnění změn klimatu. Navazujeme kontakty na firmy, které chtějí pracovat s dřevem Oxytree a monitorujeme velké plantáže našich klientů. Podívejte se na naše videa z veletrhu i z výsadby v ČR.

KDYKOLI SE MŮŽETE OBRÁTIT NA NÁŠ TÝM SPECIALISTŮ
kamil2
Kamil
Oxytree specialista
Odborník na výsadbu a péči o stromky pro český a polský trh.
Anita
Manažerka logistiky
Má na starosti řízení dodávek sazenic Oxytree pro celou Střední Evropu.
Lori
Vedoucí oddělení Oxytree
Má na starost reklamace, kvalitu sazenic, ale i komunikaci s firemní pilou.

ZJISTĚTE JAK ZAČÍT SPOLUPRACOVAT S OXYTREE?