Rádi bychom Vás pozvali k návštěvě našeho stánku v pavilonu S na veletrhu Zahrada Čech. Můžete nás najít od 17.9. – 20. 9. 2017. Podzimní zahradní veletrh patří mezi největší výstavy svého druhu nejen na Severu Čech. Je zaměřená na všechny zahrádkáře a vášnivé pěstitele rostlin. Na takové akci přeci náš kyslíkový strom nesmí chybět ????

Výstava Zahrada Čech nabídne  sazenice, ovocné stromky i okrasné stromky, květiny, trvalky, bylinky, ovoce, zelenina, cibuloviny, bonsaje, skleníky, novinky v zahradní technice od sekaček, křovinořezů, po pily, rekultivátory, traktůrky nebo kompostéry, zahradní nábytek, domácí potřeby a řadu dalšího. Sazenice stromků Oxytree se dováží až v období výsadby od května do června, ale můžete si přijít pro informace a podívat se na kousky vzrostlého kmene 🙂

Celý týden bude výstavu provádět bohatý a zajímavý doprovodný program složený s umělců, tradičních soutěží či úplných novinek.

PROGRAM si můžete prohlédnout zde

Kam můžete přijet

Zahrada Čech s.r.o.

Na Vinici 948/13

412 01 Litoměřice

Vstupné na veletrh

Cena: 135 Kč

PROGRAM VELETRHU

Zahrada je náš prostor pod širým nebem, kde si můžeme dovolit větší rozlet, takže dobrých nápadů není nikdy dost ????

Jak proběhla naše návštěva na posledním veletrhu Živitelka 2017 v Českých Budějovicích, se můžete podívat v krátkém videu ????

Pěkný den přeje tým Oxytree