Balíčky Oxyprogramu

Cíl Oxyprogramu: Vytvoření Oxytree plantáží, které vytvářejí přidanou ekologicko-investiční hodnotu na celém světě.

Naši klienti, se s uzavřením smlouvy o prodeji produktů a služeb, stanou majiteli vytěženého dřeva na plantáži.

V rámci Oxyprogramu se zajišťuje výsadba, údržba a těžba stromů Oxytree pomocí našich kvalifikovaných odborníků. Naši klienti jsou oprávněni odvézt vytěžené dřevo, nicméně naše společnost nabízí i možnost výkupu dřeva za garantované ceny.

Pro koho je Oxyprogram určen?

  • Těm, kterým záleží na jisté vysoké návratnosti investice, protože tržní cena dřeva se neustále zvyšuje.
  • Těm, kteří nemají zahradu nebo pozemek, kam by mohly zasadit stromek.
  • Těm, kteří jsou zaneprázdnění a nemají čas na to, aby mohli dohlížet a pečovat pravidelně o plantáž.
  • Těm rodičům, kteří by chtěli vytvořit pro své děti jednak čisté životní prostředí, ale i  dlouhodobou finanční jistotu.
  • Těm, kteří by chtěli v důchodu zažít pohodu a finanční zajištění
  • Těm, kteří chtějí chránit naše původní lesy před průmyslovou těžbou dřeva a podpořit vhodný substitut.

Plantáže Oxyprogram

Podívejte se na tato krátká videa, představující  plantáže Oxytree v Oxyprogramu. Po zhlédnutí těchto videí, se můžete  seznámit se specialisty našeho profesionálního týmu, kteří  plantáže připravují a pečují o ně.

Růst a vlastnosti Oxytree
Oxytree je klimatická rostlina s jedinečnými vlastnostmi. Roste extrémně rychle. Skvěle se přizpůsobuje povětrnostním podmínkám a stavu půdy! Produkuje obrovské množství kyslíku! Po pokácení znovu naroste, proto v průběhu 20 let poskytne 4-krát tolik dřeva než kterýkoli jiný národní druh stromu! Jeho dřevo je průmyslovou surovinou vysoké kvality.
Oxytree na Opel rodinné dny
Na Opel rodinných dnech 2016 čekalo zájemce mnoho zajímavostí. Děti si mohly užívat hry, ekologické hlavolamy, malování tváří a dospělí se zatím seznámili s výjimečnými vlastnostmi Oxytree a mohli si vyzkoušet i elektrický Opel Ampera. I letošní akce byla emisně neutrální. Certifikát, který to potvrzuje byl předán vedoucím rozvoje obchodu společnosti Carbon Solutions Global Molnár Andrášem, obchodnímu řediteli maďarského Opelu Károly Robertu.
Tým Oxytree ořezává
Společné ořezávání se letos dělo v Újvárfalve, kde vedle dobré náladě vládla i týmová práce. Sešli jsme se v hojném počtu, protože Oxytree jsou každého srdeční záležitostí. Naši zaměstnanci se do práce pustili s obrovským elánem, natolik, že za pár hodin dokončili ořezávání na 10 hektarech.
Rady pro seříznutí Oxytree
Oxytree se vyplatí na jaře, po uplynutí mrazů seříznout. Nejideálnějším termínem je duben, květen. I když se zdá být tato činnost jednoduchá, je dobré dbát na některé věci, techniku. V tomto Vám pomůže náš expert Sebestyén Gábor, který Vám usnadní práce se seříznutím svými radami.
S Oxytree v Barceloně
Nedávno jsme byli v rodné zemi Oxytree, ve Španělsku, kde jsme získali kopec zážitků. Měli jsme možnost vidět, jak se sazenice vyvíjejí od úplného „početí“, jakou technikou je v laboratoři In Vitro pěstují. Dokonce jsme měli možnost vidět stovky Oxytree, které byly krásně rozkvetlé.
Oxytree - výsadba v České republice
Oxytree je strom s výjimečnými vlastnosti, rychlerostoucí opadový strom http://oxytree.cz/. Může růst i v extremních klimatických podmínkách, po ořezaní vícekrát roste. Vhodná pro větší výsadby i zkušených pěstitelů. Pro ostatní, máme spíše http://oxyprogram.cz/